Chatrulet

admin tarafından 11 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Tamamen bedava chatroulette ile artık Chat Rulet, daha kolay !

Ücretsiz ve üyeliksiz Yapmanız Gereken tek şey, “Chati Başlat” Tıklamanız Yeterlidir. Chat Roulette keyifli Chatler diler.

Chat başladı ileri butonu ile ileri diyerek sohbet edeceğiniz kişileri seçin. Asya’dan Avrupa’ya Türkiye’den Almanya’ya dünyanın her ülkesinde ki yabancı kişiler ile sohbet imkanı. Dünya chatrulet ile chatlaşıyor iken, sende bu paylaşımdan geri kalma. Hadi şimdi zamanı. Dünyanın her yerinden yabancılar ile sohbet bu sitede. Dünya chat için ayağınıza,evinize geliyor.
Her zaman sizler için en iyisini, en güzelini, en kaliteli sohbeti sunan ekip, şimdi Chatrulet sohbet chat için sizinle birlikte.

Chatrulet tarzı hizmet veren siteler.

Chatroulette sitesi: Bizim chatrulet.info dediğimiz sitenin asıl domain ismidir chatroulette. Türkçe’de telaffuzu bu şekilde edilerek,bu hale gelen bir chat sitesi. Aslı chat roulette sitesidir. Türkiye’de chatrulet diye bilinir ve okunduğu gibi yazılarak hafızalarda o şekilde kalmıştır. Chatroulette canlı sohbet ve sesli sohbet imkanı sunar. Bu ana başlık altında chatrulet diye bir alt başlık açmaya gerek duymuyoruz. Chatroulette ve chatrulet aynı sitelerdir diye anlatmış olmak yeterlidir diye düşünüyoruz. Ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir sohbet sitesidir. Her hangi bir eklenti yüklemeden sohbet imkanı.

Omagla sitesi : Omegla sitesi de bire bir chatroulette dediğimiz siteler ile aynı benzerlikleri gösterir. Hatta ismen aslı omegla değildir. Asıl domain ismi omegle chattır. Chatroulette de olduğu gibi yine Türkçe telaffuz ile omegla haline gelmiş bir kelime. Aynı sohbet panellerini kullanırlar. chatrulet sitesinde olduğu gibi,üyelik gerektirmeyen bir sohbet sitesidir. Omegla chat sitesi de ücretsiz sohbet hizmeti sunar. Sesli sohbetlerin aksine, activex gibi her hangi bir eklenti gerekmez. Sitenin ismini yazdığınızda kendinizi sohbetin içerisinde bulursunuz. bu özellik omegla sohbetin tercih edilme nedenlerinden birisidir.

Ome Tv sitesi: Saydığımız sitelerin içerisinde en çok tercihe dilen,aranan,kalabalık olan sohbet sitesidir. Ome tv sitesi de omegla gibi, chatrulet gibi, başka bir ana domainden türemiş site ismidir. Asıl ismi “omegle” olan ome tv. Kısaltılarak “TV” uzantısı ile alınmış kök “ome” olan bir site. Ama öyle tutuldu,öyle beğenildi ki; omegle sitesinden daha fazla aranan bir site haline geldi. Kendi ana domaini olam “omegle” bile ome tv sitesinin gölgesinde kaldı.

Canlı sohbet sitesi: Saydığımız sitelerin hepsi canlı sohbet sitesidir.
omegla,ome tv,chatrulet,chatroulette,sesli sohbet ve diğerleri. Bu gün İnternet hızlanması ve teknolojinin bu denli gelişmesi ile canlı sohbet olmayan sohbet kalmadı. kurulan her site görüntülü sohbet sitesidir. Görüntülü olması ise,canlı sohbet olması anlamına geliyor.

Etiketler : , ,
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 )
  1. admin dedi ki:

    Chatrulet işte size sohbet sitesi


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2